Eladó Lakás - Budapest, IX. kerület / 1469
Ár:
69.9 M Ft
(1145902/m2)
Alapterület:
61
m2
Állapot:
Épület szintjei:
11
Erkély:
0 m2
Parkolás:
utcán
Panorámás, erkélyes lakás eladó a közkedvelt József Attila lakótelepen, parkos környezetben! A 10. emeleten található, kiváló elosztású ingatlan egész nap napfényes, tágas terekkel és lenyűgöző panorámával várja új tulajdonosát. A lakás 61 nm-es, amely jelenleg nappali + hálószobával, valamint egy tágas étkezővel rendelkezik, amely könnyedén hálószobává alakítható, így ideális családoknak, pároknak vagy akár otthoni munkavégzéshez is. Az erkélyről lélegzetelállító kilátás nyílik a Budai hegyekre, különleges hangulatot teremtve minden napszakban. Augusztus 20-án pedig akár otthonról is élvezhető a tűzijáték látványa. A komfortérzetről klímaberendezés gondoskodik, a környék pedig csendes, zöldövezeti, parkos, mégis minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető. KÖZLEKEDÉS: M3-as metró 3-4 perc sétányira, így a belváros 10 perc alatt könnyedén elérhető, de több busz is található a lakótelepen. INFRASTRUKTÚRA: Minden megtalálható, ami a kényelmet szolgálja: SPAR, LIDL, gyógyszertárak, pizzéria, több óvoda és iskola, orvosi rendelő, stb. Részletekért vagy a megtekintéssel kapcsolatban hívjon vagy írjon- Rugalmasan megtekinthető akát hétvégén is.
Értékesítő adatai:

Horák Adrienn

+36 70 413 3662

horak.adrienn@gmail.com

Ingatlan környéke: